O firmie

Spółka CELGAR działa na polskim rynku jako jeden z największych producentów elementów wyposażenia bram segmentowych. Swoją ofertę przedsiębiorstwo kieruje zarówno do klientów biznesowych, jak i do osób prywatnych - w asortymencie firmy znajdują się bowiem elementy do bram stosowanych tak w warunkach przydomowych, jak i w przemyśle. Spółka CELGAR zapewnia swoim odbiorcom szeroką ofertę obejmującą panele w wielu różnych barwach, okleinowane lub drewnopodobne, w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

Spółka CELGAR dokłada wszelkich starań, aby swoje usługi świadczyć na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz potrzebom nabywców prezentuje w swoim asortymencie panele w rozmaitych przetłoczeniach kasetonowych oraz wzdłużnych. Największymi zaletami tych właśnie produktów jest ich wysoka jakość, staranne wykonanie oraz wzbogacenie o powłokę antykorozyjną zapewniającą skuteczną ochronę przed rdzewieniem.

Maszyna

 

Maszyna

W odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów, dynamiczny rozwój branży oraz konkurencję, przedsiębiorstwo stara się systematycznie poszerzać swoją ofertę oraz zakres działalności, dzięki czemu zyskuje ważne miejsce nie tylko w warunkach krajowych, ale także międzynarodowych.. Przedsiębiorstwo może pochwalić się nowoczesnym zapleczem technologicznym oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Na sukces firmy pracuje także odpowiednio wykwalifikowana załoga, na którą składają się doświadczeni, rzetelni profesjonaliści.

Artykułami, które stanowią podstawę działalności spółki są elementy stanowiące podstawowe surowce do produkcji bram takie jak panele, kształtowniki stalowe. Te, proponowane przez firmę CELGAR cechuje wysoka wytrzymałość, odpowiednia sztywność oraz niski ciężar, co zapewnia właściwą wytrzymałość konstrukcyjną. Wykonane są z najlepszej stali walcowanej, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w każdych niemal warunkach atmosferycznych. Kształtowniki takie dostępne są w ofercie przedsiębiorstwa w trzech możliwych wariantach: otwarte, zamknięte oraz specjalne. Podobnie szeroki wybór charakteryzuje panele do bram segmentowych, które również stanowią kolejny z wiodących obszarów działalności spółki CELGAR.

isocelgar2012 mini

CERTYFIKAT SYSTEMU ZARZĄDZANIA
JAKOŚCIĄ ISO 9001:2008

 

isod cel 1m

CERTYFIKAT SYSTEMU ZARZĄDZANIA
JAKOŚCIĄ ISO 9001:2008

Przedsiębiorstwo zapewnia swoim odbiorcom panele w wielu różnych wersjach – klient ma do wyboru przetłoczenie zewnętrzne kasetonowe, panelowe, pojedyncze oraz panele gładkie bez przetłoczeń. Dużym atutem tej oferty jest także bogate wzornictwo i kolorystyka, dzięki czemu każdy klient będzie mógł zdecydować się na rozwiązanie, które najlepiej odpowiadać będzie jego indywidualnym gustom oraz potrzebom. Proponowane przez spółkę CELGAR panele posiadają 4-centymetrową warstwę izolacyjną, co zapewnia ich odpowiednią wytrzymałość.

Tak zróżnicowana oferta wysokiej jakości produktów sprawia, iż firma CELGAR jest jednym z najbardziej cenionych przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji komponentów i wyposażenia bram segmentowych i akcesoriów. Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny sprawiają, iż spółka CELGAR może pochwalić się szerokim gronem zadowolonych ze świadczonych usług klientów. Ofertę przedsiębiorstwa, przez wzgląd na wysoką jakość obsługi, cenią sobie zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy.

Odpowiedni standard oraz walory proponowanych przez spółkę produktów potwierdza uzyskany przez firmę certyfikat ISO 9001:2008.

dompacanowm

domskopaniem

naszachatam

Spółka CELGAR jest częścią GARGULA Group. Grupy spółek działających w różnych segmentach branży związanej z rynkiem stolarki otworowej.

Copyright © 2014-2020 - CELGAR
All Rights Reserved

legbud-icon

gargula-icon

facebook-icon